A už je to tady zase!

Navlas na stejný den to letos zase vyjde! Dušičky jsou neomylně tady. Svátek zemřelých, noc, kdy se poodhrne opona mezi světy a můžete na krátkou chvíli vstoupit a promluvit si s těmi, kdo vám chybí, a říct jim, co jste nestihli. Nebo jen tak obyčejně poklábosit, jak to dělám já. Řeknu našim novinky, i když oni stejně vědí, a jsem v klidu, že tedy opravdu vědí, aby náhodou nedošlo k omylu a můžu spokojeně zase tropit své hlouposti do příště. I když – my se setkáváme docela často. Jeden takový článek i s výkladem najdete TADY.

A protože jsme tarotáři že, tak samozřejmě můžeme navazovat vztahy s předky i jinými důležitými a milovanými lidmi, co jsou na „té druhé straně“ i pomocí karet. Jak to děláte vy?
Vyložíte si jen obyčejnou řadu a ptáte se např.: „Co se mám teď dovědět?“ , nebo zkoušíte větší a složitější výklady, a pátráte po rodových vzorcích předchozích generací, které nesete dále a zase vy je budete předávat svým dětem? Nebo se jen tak chcete dovědět, kam vaše babička schovala ten deník, co ho už 2 roky hledáte?
Svých milovaných se můžete ptát v podstatě na cokoli, co je pro vás v tu chvíli důležité.  Na to, co byste chtěli nebo měli vyřešit, dokončit, nechat být i předat někomu jiného, nebo se o to jednoduše podělit.

Můžete se samozřejmě zaměřit i na ne tak slunnou stránku vašeho společného putování – tedy na spory, zášti a nedorozuměni, které můžete mnohem lépe pochopit a leckdy i napravit, i kdyby to mělo být jen sami pro sebe. To je totiž neméně důležité. A klidně se zeptejte i na to, po kom máte tak velký nos a na co vám to může být dobré. Nikdo se vám smát nebude.

Důležitá věc, aspoň za mě je to, přistupovat k těmto výkladům, stejně jako ke všem ostatním s respektem a úctou. K tématu, předkům, i sám k sobě. Neptat se z legrace a „nevyvolávat duchy“ jen tak.  Své otázky, posílané za oponu mezi světy byste měli myslet vážně, měly by být pro vás důležité a měli byste respektovat i to, pokud žádnou odpověď nedostanete. I na se totiž dá potom vyložit a dostat odpověď, kterou jste žádali. Třeba jen není ten správný čas.

Nezapomínejme ani po výkladu kartám, potažmo předkům či jiným duším poděkovat, popřát jim klid a myslet na ně i jindy, než v tento čas. Oni to vědí. Čím častěji spolu mluvíte, tím lépe to potom jde, to znáte.

Zkuste si tedy jednoduchý výklad Za oponou. Dá vám odpověď na otázky

  • kdo vás na cestu za oponu doprovodí (předek, kterého znáte, nebo také nemusíte),
  • proč vlastně byste tam měli v tento čas jít,
  • co se tam můžete dovědět,
  • jak s tím naložit a
  • co už nechat být

Přeji vám čistou mysl a ať je vám vaše nahlédnutí za oponu povzbuzením, uklidněním a přínosem do dnů příštích.

JE LIBO TAROT DO E-MAILU?

Jakmile na blogu vyjde nový článek, dáme vám vědět.