aneb jak se vám bude v novém roce tarotit?

Zeptala jsem se tak tarotu na tarot, co pro nás vykladače v novém roce chystá. Přečtěte si, jak bude tarot promlouvat k jednotlivým znamením zvěrokruhu, na co se podle svého slunečního znamení máte zaměřit a od koho si co nechat vyložit.

BERAN

Smrt + Královna mečů + 6 holí

Letošní rok můžete v kartách odhalovat mnoho nového a dosud nepoznaného. Vaše myšlení bude břitké, intuice jasná, vyjadřování prudké a nezřídka zabrousíte do vod, které by komukoliv jinému mohly přijít temné, plné žraloků a pastí. Vy se v nich zorientujete se sebedůvěrou sobě vlastní a vaši klienti od vás budou odcházet s naprosto jasnou představou o svých životech. Doporučovala bych ovšem dát jim na cestu nějaký ten kapesník navíc.

BÝK

3 pohárů + Mág + Síla

Letos budete na své klienty působit jako mimořádně milí, usměvaví a hraví vykladači. Budete se snažit hledat ve svých kartách spíše povzbuzení a dobré zprávy a zabalovat ty špatné do veselejšího hávu. Pod růžovou dečkou však dobří pozorovatelé najdou jasná poselství a rady vyzývající k velkým činům. Nedejte se vtáhnout do tvrdých her, jazýček nemusíte brousit, ale neztrácejte nit a smysl pro hlubší pochopení.

BLÍŽENCI

Rytíř pentaklů + Eso pohárů + Spravedlnost

Blíženci budou tento rok tarotování trochu zvažovat. Nezřízené střely používající tarot vždy a všude rozhodně nebudete. S kartami budete zacházet střídmě a opatrně, ale poctivě a zodpovědně. Střípky mouder a pravd si budete skládat do jednoho velkého objevu, kterým pak budete dlouho žít. Není to vůbec špatně, když letos z tarotu nezešílíte nadšením, někdo to musí držet při zemi.

RAK

Mírnost + 7 pentaklů + Hvězda

Raci budou mít v novém roce tendenci se o tarotování hodně snažit. Aby se někam dostali, aby to zvládli, aby jim to fungovalo. Ale s každou takovou snahou si jen budete brzdit ten obrovský tok intuice, která popraští z každé vaší buňky, pokud o ní nezačnete přemýšlet. Poddejte se tomu, co vám bude samo přicházet na mysl, čerpejte vaším třetím, které bude letos dokořán a nedejte se zastavit svými pochybnostmi! Děláte to skvěle!

LEV

Král pentaklů + Svět + Soud

Jako vždycky a ve všem i v tarotu budete na koni! Cokoliv si zamanete, to vám půjde, do čehokoliv nakouknete, to spatříte v celé šířce a kamkoliv vstoupíte, zazáříte. Dá se očekávat příval klientů, tarotových sad nebo mega esoterických úspěchů. Ale ne pořád. Že nejste takovým středobodem vesmíru, jakým si myslíte, zjistíte nárazem na ještě vyšší moc, než je ta vaše. Přijměte ji, pokloňte se jí a zkuste na ní vyrůst. Vaším úspěchům to dá punc opravdovosti.

PANNA

Král holí + 5 mečů + Mág

Panny budou letos vykládat poněkud skrytě a nenápadně. I když bude vaše síla nepřehlédnutelná, vaším znamením bude skromnost, mnohdy až falešná, a pokora, často až dehonestující. Kouzlit se slovy a předávat vzkazy budete nezřetelně a v zákrytu, v hávu slov, které nejprve vaše poselství trochu shodí. Je zbytečné se skrývat, váš dar stejně září a předá těm, co mají trpělivost mnoho krásného do života.

VÁHY

7 pohárů + Královna holí + 8 holí

Váhám bude letos trochu trvat, než se najdou. V tarotovém světě výkladů a sad budou z počátku poněkud zmatené až nejisté a budou tradičně váhat, kterým směrem mají jít. Ať už při výkladu samotném nebo zda se touto cestou vůbec vydat. Nemělo by vám to ale trvat dlouhou dobu, protože vaše ezosíla už na vás čeká, těší se na propuknutí a je odhodlaná smést jakékoliv překážky včetně vaší nejistoty. Nedejte se zastavit, ani sami sebou, a předejte svým klientům i sobě to nejčarovnější moudro, které znáte.

ŠTÍR

Páže mečů + 8 pohárů + 2 mečů

Ze štírů toho letos moc nevypadne. Ne, že byste nevěděli nebo snad neměli, co říct, ale budete se spíš držet v povzdálí, udržovat si přehled a starat se o své. Letos pro vás budou důležité vaše vlastní výklady a hluboké ponory do nitra vaší duše, než pomáhání cizákům. Když už na nějaký výklad dojde, budete spíše naznačovat a necháte tak dotyčnému prostor pro jeho vlastní práci se sebou. Nechť je to vaší tarotovou cestou, která nakonec pomůže i vám.

STŘELEC

6 pohárů + Kolo života + 9 holí

Se střelci bude letos nejen při výkladech pr…sranda. Budete hraví a veselí, karty se vám budou točit mezi prsty, poskakovat po stole a šířit radost a správné směry na požádání. Vykládání vám půjde lehce, jako po drátkách a budou do vás odcházet maximálně spokojení, až vyřechtaní lidé. Jediné, na co bude třeba dát si pozor, abyste to nepřehnali s výdejem energie a nezapomněli doplňovat. Pak by se mohlo stát, že vám v půlce výkladu dojde dech a ztratíte se v něm pro vlastní vyčerpanost. Nezapomínejte na sebe a na své potřeby.

KOZOROH

4 mečů + Páže pentaklů + 5 pohárů

Kozorozi se letos budou brát až příliš vážně. Snažte se nehledat ve výkladech hluboké pravdy, mocná poselství a zásadní rady. Neodvracejte se od sebepoznání k věštění budoucnosti, neodmítejte práci na sobě pod vidinou snadného zisku. Bude třeba hrábnout si hluboko, pracovat s emocemi a čelit tématům, kterým se vy i vaši klienti budete mít tendenci spíše vyhýbat. Vzhůru do temnoty, najdete v ní světlo.

VODNÁŘ

6 pentaklů + Král pohárů + 3 mečů

Vodnáři budou tento rok inklinovat k jednoduchým cestám a snadným řešení a to nejen v esoterice. Snadno vypustíte slova z úst, snadno se necháte vtáhnout do her ostatních a snadno pak také spláčete nad výdělkem. Promyslete si hned na začátku, co skutečně stojí za to, nejlépe ještě před tím, než se do toho pustíte. Uvědomte si, co od karet opravdu očekáváte a co vám skutečně mohou dát. Předejte tak mnohému zklamání.

RYBY

Eso holí + Rytíř holí + Slunce

Budete-li chtít letos jasnou radu plnou síly a odhodlání nad to nějaký ten dobře míněný kopanec, nechte si letos vyložit od ryb. Budou plny energie a síly, kterou vybudí i v tom nejnebožejším a nejunavenějším stvoření. Rozdávejte svou dravost s hravostí a podněcujte své klienty k aktivitě a dobývání. Jděte příkladem a i na svých vlastních tarotových cestách zkuste zářit a hledat to, co může svítit všem okolo.

TAROT

Páže holí + 8 pentaklů + 3 holí

V novém roce nám všem bude tarot ukazovat správný směr. Bude nás odvádět od zbytečného dovádění k pravým citům a hluboké lásce, posílat nás na ty správné břehy s tou správnou bagáží a pomocí jasných výkladů nás bude informovat o tom, co se děje v nás i světě okolo. Společně s ním tak vytvoříme nádherná, úplně nová díla, která sice budou vyžadovat velké úsilí, ale výsledky pak předčí nejedno očekávání.

Použitá sada: Wanderer´s Tarot by Lo Scarabeo

JE LIBO TAROT DO E-MAILU?

Jakmile na blogu vyjde nový článek, dáme vám vědět.