Tarot používám především, když něco řeším a potřebuji vědět, jak se k tomu postavit a proč se to objevilo právě teď. Často totiž vidíme jen kousek z problému, vyřešíme ho a máme pocit, že je to hotovo. A pak žasneme, když se to objeví znovu a horší, protože jsme vlastně vyřešili jen symptom, ale ne příčinu. A v tom je výklad karet jedinečný, protože, když se správně zeptáme, odhalíme rovnou všechny souvislosti a můžeme si problém skutečně definitivně odškrtnout.

S tím nám může pomoci následující tarotové cvičení:

Vyberte si libovolný balíček karet, především takový, který máte rádi a se kterým se vám dobře pracuje. Berte kartu po kartě a najděte tu, která nejlépe charakterizuje váš problém. Dejte ji stranou a vylosujte k ní dalších pět karet podle obrázku.

Karta č. 1  je vaše vybraná, váš problém.

Karty č. 2 a 3 představují to, co je pod vaším problémem, co na první pohled nevidíte a čeho se také týká.

Karty č. 4, 5 a 6 pak ukazují, co je ještě pod tím, na samém dně vašeho problému. O co tady doopravdy jde? Proč to přišlo? Co je pod špičkou ledovce? 

Upřímně zhodnoťte všechny karty ve výkladu a pokuste se na váš problém podívat jinýma očima. Odhalte všechny souvislosti a dopátrejte se ke skutečné příčině toho, proč se to děje. Snadno pak už najdete to pravé řešení, protože opravdové pochopení je polovina cesty ven.

JE LIBO TAROT DO E-MAILU?

Jakmile na blogu vyjde nový článek, dáme vám vědět.