XVII Hvězda (číslo 8, znamení Vodnář, planeta Uran)

Energie této karty probouzí víru ve vyšší řád, důvěru v to, že vše, co se děje, je to nejlepší, co se dít má. Díky této důvěře a uvolnění můžeme poznat širší souvislosti, nechávat se tzv. nést proudem a jednat spontánně, bez zvláštního snažení.

Mimo to jsme v roce Hvězdy konfrontováni s vlastním sebepřijetím, sebedůvěrou, sebeúctou. Pokud se uvolníme, otevřeme a neprosazujeme svou vůli, zpřístupní se nám tzv. kanál Univerza a my se jím můžeme nechat vést. Uvědomíme si tak své bezbřehé schopnosti a můžeme přijímat vize a uskutečňovat je.

Součet tarotové karty XVII Hvězda je 8 (1+ 7=8). Osmička je číslem síly, ukazatelem receptu na úspěch a symbolizuje hojnost v materiální rovině. Jestliže si ve svém nitru vybudujeme opravdovou víru v sebe sama, pak můžeme bez ostychu tvořit, aniž bychom se obávali soudu okolí. Důvěřujeme-li vlastnímu vnitřnímu světlu, vnímáme vše v jasném světle a své city vyjadřujeme bez zábran.

 

Vztahy

Jestliže v tomto roce navážeme partnerský vztah, bude to takový, který je nám většinou předurčen a má trvalý potenciál. Jelikož se však karta spojuje se znamením Vodnáře, je nutné ke vztahu přistupovat svobodně, přátelsky a bez závislostí a omezení. Mezilidským vztahům, přátelství a kamarádství se tento rok daří výborně.

Profese

Projekty v tomto roce mají –  díky poznání širších souvislostí –  potenciál velkého významu a něčeho, co sahá daleko do budoucnosti. Hvězda slibuje úspěšný průběh plánů a je možné, že v tomto roce se dostaví uznání za něco, co slouží k všeobecnému dobru. V nápadech se objevuje originalita a novátorství.

Zdraví

Jelikož je karta Hvězda spojená s planetou Uran, je nutné si v tomto roce dát pozor na úrazy a zranění. Zbrklost, spěch a překotnost se nemusí vyplatit. Váš nervový systém bude toužit po zklidnění. Zpomalte,dopřejte si meditaci a častý pobyt v přírodě.

Nechte vše volně plynout. Buďte přirození, buďte sví. Nedejte na to, co vám radí okolí. Nedejte ani na to, co říká váš rozum, ale věnujte pozornost vlastním pocitům a intuici. Nechte se vést a naslouchejte „řeči Vesmíru“.

Varování

Netlačte na pilu a příliš neusilujte. Neplavte proti proudu.

Afirmace

Takový(á), jaký(á) jsem, jsem nejlepší.

Přesvědčuji svou pouhou přítomností.

Skrze mne promlouvá božství.

JE LIBO TAROT DO E-MAILU?

Jakmile na blogu vyjde nový článek, dáme vám vědět.