Milí mágové, dobrý den! I když přát vám, tedy nám, neboť se mezi nositele této karty osobnosti také počítám, ho asi nemusím, protože dobrý den, si my Mágové umíme udělat, i když to tak ráno zrovna nevypadá. A to není žádné velké vychloubání, to je prostě fakt. Podstatou osobnosti Mágů je právě tvořivost. Tak jako na mnoha kartách máme k dispozici celou řadu nástrojů, se kterými umíme pracovat, několik dobrých schopností, které umíme využít a patřičnou dávku síly, intuice a vůle, kterou můžeme dát do této směsi, aby tak mohlo vzniknout jedinečné dílo. A to nejen elixír mládí, ale třeba i ten pěkný den, i když je zataženo. Bylo nám toho dáno do vínku hodně a umíme toho pěkně využít, když tedy chceme. Dostávám se k prvnímu stínu, který nám chodí v patách a to je chtění. Když chceme, můžeme vše. Ale když ne, nehne s námi ani pár volů. Pár volů vlastně hlavně ne! To pak umíme všechny ty dary použít na to, abychom se z toho vyvlíkli nebo to přeměnili na to, co nás bude bavit a nebo vás umlátili argumenty a s ohrnutým nosem odešli středem.

Mág nemá jedničku ve znaku jen tak. Jednička je všude první, je samostatná, cílevědomá a umí vést. Má na to dost odvahy a síly, a umí čelit tomu, co má před sebou a prorazit tak cestu dalším číslům. Z toho vyplývá, že naopak neumí být poslední. Jednička prostě neumí dotáhnout věc do konce, ale ráda vysvětlí těm, co to umí, aby to udělali. Kolikrát se jí ani nechce být v čele, ale nemůže jinak. Stejně jako devítku do čela prostě nedostanete, jednička tam být musí.

Asi jste si už všimli, že darem této karty je velký výmluvnost a zacházení se slovy. S těmi umíme kouzlit a čarovat, což se hodí nejen při reklamaci bot, ale i při předávání myšlenek, kterých nosíme v hlavě požehnaně a které rádi posíláme dál. Nehodí se to ve chvíli, kdy se má něco udělat rukama, i když najdou se i Mágové, zruční mistři řemesel. Dál býváme přímí, akční a charismatičtí. Umíme umět. Tvoříme životy svoje i vaše tak, jak to právě vnímáme, že je nejlepší, máme rádi barevnost, společnost a občas překračujeme konvence jako mrtvoly, které nám stojí v cestě. Často nás vede silná intuice a napojení, leckdy vlastní sny a touhy a někdy prostě pomstychtivé nutkání ukázat všem, o co tady vlastně doopravdy jde.

Pokud jste nuceni s námi žít, určitě je to pro to, že nás máte rádi, protože jinak by to ani nešlo. Jste-li s Mágem ve vztahu, musíte chtě nechtě občas přiznat, že měl pravdu a dát mu dostatečný prostor, aby si udělal věci po svém, pak bude kouzlit i pro vás. Zaměstnat Mága je výborný nápad, pokud po něm tedy nebudete chtít jednotvárnou práci a skládání papírů podle stejného vzoru. Ale postavte ho k neřešitelnému problému, a máte vystaráno. Mág potřebuje volnost a svobodu, pak je zodpovědný, pečlivý a opatrný. Když rozhoduje a dělá věci sám, je spokojený a výkonný. Když třeba dítě Mága svážete pravidly a neumožníte mu vyzkoušet si i horká kamna na vlastní kůži, bude se vztekat, kousat a urážet a hlavně ztratíte jeho důvěru, kterou už těžko dostanete zpátky.

My Mágové, jsme prostí a nekomplikovaní. Spokojíme se vždycky s tím nejlepším, a když máme svůj píseček, na kterém si můžeme hrát, nevíte o nás třeba celý den. Učte se od nás sebedůvěru, sebeprosazení a tvořivost v každé situaci. Odhodlání a sílu vůle, se kterou ohneme vidličky, když je třeba. My se od vás budeme učit více ohledů, péče a citových projevů, budeme mírnit svá ega, a krotit své vášně. Tedy, když budeme chtít.

KDYŽ JSTE MÁG A KOLO OSUDU…

Vždycky jste Mág a Kolo osudu. Mág nemůže vyjít jako karta osobnosti sám, protože datum narození, ze kterého byl součet vykonán, by musel být 100 a to se jen tak nepodaří. Kolo osudu Mága krásně dokresluje. Mág si rozhoduje o svém osudu sám. Má velkou vůli a odvahu a umí ovládat své myšlenky a život tak, aby mu vyhovoval. To mu ale nebrání v tom, věřit ve vyšší moc a přijímat, co mu život nadělí. A tak se v tom točí, někdy pomalu a někdy rychleji, ale hlavně, že je to jízda.

KDYŽ JSTE MÁG, KOLO OSUDU A SLUNCE…

Platí vše předchozí a ještě se u toho usmíváte! Jste ještě více odvážní, komunikativní, tvořiví a optimističtí, než samotné jedničky. Umíte se ještě více bavit a smát, dáváte radost, kam přijdete, i když o ni nikdo nestojí a přijímáte rány osudu s nadhledem a humorem. A že se vám to občas nevyplatí? Nevadí, bude líp.

Takže za všechny Mágy vám s námi přeji dobré pořízení a možnost využívat naše schopnosti a dovednosti ku prospěchu všech. Prostě Mága do každé rodiny!Myslím, že jeden bude stačit… :)

PS: Karta osobnosti je pro mě základní výpověď o tom, na co máme talent, co nás utváří, co jsme dostali do vínku dnem, ve který jsme přišli na svět. Ukazuje silné a slabé stránky, o co se můžeme opírat a s čím budeme asi v životě zápasit, resp., co se budeme učit a na co narážet.

Vycházím z postupu výpočtu karty osobnosti, které uvádí ve svých knihách třeba Hajo Banzhaf. Tedy příčný součet všech čísel v datu narození, a zredukování na nejnižší číslo 1 – 9. Vnímám to tak, že kartou osobnosti ve výše zmíněném výčtu je vždy Mág, ale ovlivněn Kolem nebo Sluncem. Je to pro mě nejjednodušší a nejlépe uchopený systém. Dělejte to klidně jinak, pro každého může být jiný způsob lepší, tohle je ten můj. Jsem Mág…  :)

JE LIBO TAROT DO E-MAILU?

Jakmile na blogu vyjde nový článek, dáme vám vědět.