Anotace workshopu na tarotové konferenci 2017

My všichni ve skrytu duše toužíme po tom setkávat se s druhými tak, aby docházelo ke skutečnému spojení mezi námi. Přejeme si, aby společné rozhovory probíhaly v atmosféře vzájemného pochopení a aby příjemně plynuly – jednoduše chceme, aby nám bylo společně dobře.

Rozhovor někdy však připomíná spíš kočár tažený dvěma koňmi se dvěma různými vozataji – často se zastaví, protože každý kočí jede jiným směrem nebo ovládá nejen svého koně, ale i koně toho druhého.  Také se stává, že jeden zavelí „vpřed“ zatímco druhý dá rozkaz „zastavit.“ Pak dojde k tomu, že se vůz rozbije a koně splaší.

Pojďme se podívat na to, jak šla společná jízda vozem zvaným rozhovor, kde hladce plynula nebo co způsobilo komplikace po cestě.

Jmenuji se Zuzana Kohoutová a působím jako psychoterapeutka, mediátorka a poradkyně pro léčitele. Kromě toho se věnuji tarotu,  hudbě, zpěvu a šamanství. Moje druhé jméno je Isil – měsíc. Láká mě vše nevědomé, odvrácené a tajemné. Další vášní je propojovat své různorodé zájmy a přinášet tak užitek druhým.

JE LIBO TAROT DO E-MAILU?

Jakmile na blogu vyjde nový článek, dáme vám vědět.