Anotace přednášky na Tarotové konferenci 2017

Tarot je nezbytným nástrojem pro každého, kdo začíná pronikat do světa myšlenek, kde vzniká celý náš život. Vše, co jsme zvyklí prožívat ve formě každodenních situací, vztahů, stavů, trendů vývoje i konečných výsledků, je jen dopadem našich představ. Porozumíte-li, jak vše vzniká, naučíte se spokojeně žít a svůj život ladit a tvořit.

Tarot má mnohem důležitější uplatnění, než jen předvídání budoucnosti. Naučí vás budoucnost ovlivňovat. Nejen ukáže, v jakém stavu se zkoumaná situace či záležitost nachází a kam spěje její vývoj. Navíc poradí, jak tento vývoj úspěšně ovlivnit, změnit jeho trend. Naučí vás využívat své schopnosti a životní zákony k dosahování cílů. Vše, co chcete prožívat nebo mít, si brzy dokážete splnit. Zároveň se zbavíte obav, pocitů závislosti i nejistot.

 

Martin Vlach, specialista na rozvoj přitažlivosti a práci s podvědomím, autor Tarotu pro osobní rozvoj

Život mě vedl tak, abych rozluštil záhady jeho fungování. Díky tomu se na něj dnes dokážu dívat jako na zákonitý proces, bez náhod a nejasností. Vidím, co je skryté, proto poznám, proč něco nefunguje i co s tím. Své vědění i schopnosti předávám klientům. Nabízím k tomu vlastní univerzální systém, s jehož pomocí nejen vyřešíme jejich problém, ale zároveň se tím naučí řídit svůj život. Žít podle svých představ a plnit si úspěšně své sny. A o to jde vlastně především, protože každý, kdo se dostane do nesnází a otevře si cestu ke mně, se do nich dostal proto, aby se naučil porozumět životním principům a objevil své skryté schopnosti. Klienti se rychle stávají mými přáteli, čehož si vážím, protože tím dávají najevo, že má práce má hodnotu a smysl.

https://www.facebook.com/www.martinvlach.cz/

http://martinvlach.cz/

 

JE LIBO TAROT DO E-MAILU?

Jakmile na blogu vyjde nový článek, dáme vám vědět.