Příspěvek na Tarotové konferenci 2019

Karta Poustevník nám pomáhá ponořit se do vlastních hlubin a objevit svou vnitřní pravdu i skryté poklady, dary, které jsme dostali od sudiček, ale vůbec je nevyužíváme. Poustevník nám vždy nabízí štěstí samonaplnění, ale když sebereme odvahu „nést svou kůži na trh“ a vyneseme tyto skryté dary na světlo, pomohou nám na cestě k uplatnění a budou prospěšné všem.

Známá pastelková výtvarnice Marie Brožová, která s americkým básníkem Williem Watsonem vytvořila originální projekt Tarot v básních, popíše svou osobní zkušenost s kartou Poustevník, která ji před 15 lety vyvedla ze života v ústraní do centra veřejného dění, inspirovala ji ke kreslení na veřejnosti, k předávání zkušeností a ke sdílení vnitřních pokladů.

Marie Brožová je výtvarnice, známá svým projektem Obhajoba pastelky, v jehož rámci od roku 2004 na veřejnosti nakreslila pastelkami přes 200 velkoformátových obrazů, inspirovaných krajinou fantazie. Za svou práci získala několik mezinárodních ocenění. Od roku 2009 provozuje autorskou Galerii Pastelka nedaleko pražského orloje a věnuje se vydávání bohatě ilustrovaných knih pro děti i dospělé. Speciální publikací je Tarot v básních, česko-anglické vydání básní napsaných na všech 78 karet Tarotu od amerického básníka Willieho Watsona, které Marie Brožová přebásnila do češtiny a vytvořila podle nich originální sadu tarotových karet.

 Autorku najdete také na Facebooku a Instagramu.

JE LIBO TAROT DO E-MAILU?

Jakmile na blogu vyjde nový článek, dáme vám vědět.