Anotace příspěvku na Tarotové konferenci 2022

Na Tarotovou konferenci 2022 nepřicházím s přednáškou, ale ochutnávkou.

Společně si očicháme kartu Kolo osudu (štěstí). Ne tu vaši konkrétní či kolegovu, ale dotkneme se aromatu vzácné rostlinné silice, jejíž účinky v reálu přinášejí to, co nám naznačuje tarotové Kolo, když ho při výkladu z balíčku vylosujeme. Inspiruje k meditaci a zároveň člověku pomáhá být tady a teď, přijmout realitu. Pomáhá pustit myšlenky a vložit důvěru v konání Vesmíru a Vyšší moci. Podpoří nás, abychom přijali to, co nám osud přinese, ať už jsme dole nebo nahoře. Někomu bude vonět, jinému možná ne. Prožitý kontakt s tímto aromatem také napoví, jak na tom kdo s důvěrou v osud je.

O jakou rostlinu se jedná, prozradím až na konferenci. Prozatím mohu napovědět jen to, že její dřevito-balzamické aroma připomíná nakvétající růži a bývá velmi oblíbené.

Alexandra Vetkovská

Profesí jsem již 39 let novinářka. Vystudovala jsem Fakultu sociálních věd UK Praha, Pražskou psychoterapeutickou fakultu a absolvovala sebezkušenostní výcvik v dynamické a hlubině orientované skupinové psychoterapii SUR, zkušenosti s rostlinnými silicemi jsem získala na Institutu Aromaterapie v Praze.

Již šest let se věnuji tarotu. Baví mě hledat obsahy karet všude kolem sebe. Spolupodílela jsem se tak na Tarotu ze světa psů a nyní objevuji jeho propojení s účinky éterických olejů.

Třicet let jsem byla pejskařkou a tvrdila jsem: kočku nikdy. Když mi odešel můj poslední papillonek, nového pejska jsem již nehledala. Rozhodla jsem se, že přijmu zvířátko (myslela jsem samozřejmě psa), které mi osud sám do cesty přivede. A Vesmír to zařídil po svém, jsem šťastnou majitelkou dvou kočiček.

JE LIBO TAROT DO E-MAILU?

Jakmile na blogu vyjde nový článek, dáme vám vědět.