Anotace příspěvku na Tarotové konferenci 2022

Přijměte pozvánku na lekci jógy zaměřenou na pročištění podvědomí a odstranění bloků z minulosti, které nám už neslouží. Lekce se skládá z praktikování jógové sestavy, dechových technik, relaxace a závěrečné meditace s mantrou.

Na svých lekcích propojuji jógu s poznatky z každodenního života. Zaměřuji se na lekce, které pracují s energií, emocemi a myslí. Oceňuji její komplexní přístup, protože má pozitivní vliv nejen na pohybový systém, ale i duševní pohodu člověka. Vycházím z učení kundaliní jógy, která je nazývána také jógou vědomí. Záměrem tohoto stylu jógy je propojení s vlastní identitou. Propojuje nás s naším pravým „já“ a s tím, co doopravdy chceme. Vede nás k přímému napojení na moudrost našeho srdce. K tomu dokonale dopomůže čisté raw kakao, což je blahodárná medicína, která působí léčivě na tělo i mysl. Na energetické úrovni otevírá srdce, tudíž má schopnost v člověku probouzet pocity lásky, radosti a vděčnosti. Také uzemňuje a dokáže člověka hluboce propojit se svým tělem. Dostavuje se tak pocit spokojenosti a bytí ve svém středu. Napomáhá otevřít kreativní energie a intuice.

Vlaďka Procházková

Jóga je pro mě styl života. Není to jen cvičení, je to propojení ducha a mysli, je to způsob jak dýchám, jak se chovám k sobě a k ostatním. Moje osobní zkušenost s praktikováním kundaliní jógy mě dovedla také k zásadnímu životnímu kroku opustit dosavadní manažerská zaměstnání a založit si živnost instruktorky jógy. Mým cílem je učit jógu ostatní, aby každý mohl zjistit, že lze žít šťastný život bez bolestí, v harmonii a v lásce. Nabízím skupinové lekce jógy pro začátečníky i pokročilé, individuální lekce a jógovou terapii v Centru Bezovka.

 

Web: www.vladkyoga.com

 

JE LIBO TAROT DO E-MAILU?

Jakmile na blogu vyjde nový článek, dáme vám vědět.