Ačkoliv to tak nevypadá, jaro už začalo. Ten skutečný nový rok, ne podle uměle zvoleného data, ale ten podle tisíciletých přírodních principů, startuje. Energeticky dojídáme zbytky, a probouzíme ze spánku, protahujeme se, vylézáme z pelíšků a začínáme žít. A tak jako si pravidelně dělám lednový novoroční výklad, využívám i tuhle dobu, abych se nastartovala a promyslela si, kam dám tak poskrovnu nabíhající energii. A k tomu jsem připravila pár nakopávacích cvičení, které si můžete vyzkoušet i vy.

BUDÍČEK

Před spaním karty zamíchejte a nechte položené na nočním stolku. Protože, kde jinde byste ho měli mít než neustále po ruce, že?  Hned ráno po probuzení, na nějaký významný jarní den (třeba na Rovnodennost, úplněk nebo Velikonoce) po něm sáhněte a otočte hned první kartu nahoře. Vyložte ji jako to, do čeho teď máte dát sílu, co vás volá k činům a do čeho se opřít a vytřískat z toho, co to dá.

MOJE SÍLA

Najděte si ve svém balíčku svou kartu osobnosti a kartu roku, pak dvorní kartu, která vás podle vás nejvíce vystihuje, a kartu z malé arkány, která charakterizuje to, co teď nejvíc prožíváte. Dejte si je všechny před sebe a vypište si, jakou silou oplývají. co za druh energie v sobě mají a čím vám právě teď mohou být nápomocné. Uvědomte si, co z toho už dávno máte v sobě a co můžete najít okolo sebe, když se na to zaměříte. Vylosovat si pak můžete to, na co právě teď tyhle nástroje můžete ve svém životě využít a co vám to přinese do budoucna.

TLAČÍTKO RESTART

Každý přístroj má tlačítko ON/OFF. Rada každého ajťáka, pokud se nám něco pokazí, je vypnout to a zapnout. Restartovat to a znovu nahodit. Mobil se pak obvykle vzpamatuje a znovu dál dělá, co má. Pokud je to chytrý mobil, dělá to, co chce. Je škoda, že takový knoflík nemáme i my lidé, hned by nám bylo na světě lépe. Ale s tarotem není nic nemožné a tak si na to zkuste vyložit. Vylosujte si kartu na to, co je váš restart. Co v sobě, když pojmenujete, spatříte nebo si uvědomíte, způsobí, že se cítíte lépe a můžete začít znovu. Může to být princip, vzpomínka nebo mantra, se kterou se vám zklidní dech a zase začnete více věřit ve svou sílu nebo přízni vesmíru. Dejte si s tím práci, ať je vaše znovuzačínací tlačítko co nejkonkrétnější a ať o něm víte, když ho budete nejvíc potřebovat. A pak ho používejte, kdykoliv se zaseknete, přestanete odpovídat (třeba svým představám), anebo se začnete chovat tak nesmyslně, že by i chytrý mobil z toho byl paf.

RADA NAVÍC

Nejen v naší rodině se traduje pověra, že na Velikonoce si má člověk koupit něco nového na sebe, aby ho beránek nepokakal. Pro nakopnutí a vstup do své síly si nakonec vždycky můžete koupit novou tarotovou sadu, která vás novými obrázky přiměje jinak myslet, jinak vykládat a třeba i jinak žít. Ale pozor, je to návykové. Já o tom něco vím! :)

JE LIBO TAROT DO E-MAILU?

Jakmile na blogu vyjde nový článek, dáme vám vědět.