(anotace workshopu na tarotové konferenci 2012)

Odkud berou věštci své přesné a detailní výklady, plné informací o vzdálených místech a osobách, o kterých nemohou vědět? Tajemství jasnozřivého čtení z karet mi zůstávalo dlouhé roky záhadou. Pak přišel okamžik, od kterého se vše změnilo. Začala jsem vidět konkrétní osoby, události, varování a získávat informace dříve nemyslitelné.

A vy můžete také. Klíč leží právě v arkáně Velekněžky, která ve svém klíně chová napůl ukrytý svitek tajného poznání. Napůl zakryté a těsně pod povrchem, takové je tajemství jasnozřivého čtení z karet. V tomto workshopu se vám jej pokusím předat, tak jak jsem do něj byla zasvěcena já.

Pravdou je, že skoro všichni, kdo píší příručky o výkladu karet, zakrývají skutečnou podstatu věci. Memorování významů karet a učení se nazpaměť esoterickým korespondencím je dobrý způsob, jak docela zabít přesně ty duševní kvality, které nadaný věštec potřebuje rozvíjet. Intuici a spojení s vnitřním hlasem.

Budu demonstrovat, jak pokud se na chvíli vzdáme všeho, co nás o Tarotu učili, můžeme s úžasem zjistit, že už vykládat umíme. Ve správném rozpoložení mysli pak můžeme plynule přejít magii, tedy přímému ovlivňování reality. Vyznavači woodoo věří, že každá karta má svého ducha. Ukážu, co mne naučili duchové s tradičními pokerovými kartami, z nichž se vykládá na Haiti. Přečtu zápisky z channelingu, pořízené v tranzu, když jsem komunikovala s duchem určité karty. Představím jeden speciální balíček ne-Tarotu, vycházející ze snů, nakreslený akademickou malířkou středověkého umění.“

Noira se profesionálně zabývá magií, věštbou, léčitelstvím a duchovním poradenstvím, kde vychází hlavně ze šamanismu a voodoo. Ve své praxi řeší různé lidské problémy z celostního pohledu, hledá duchovní a magické příčiny nemocí a léčení prostřednictvím rozvinutí vlastního vrozeného potenciálu, který každý má. Je autorkou webu Čarovné zrcadlo.

 

JE LIBO TAROT DO E-MAILU?

Jakmile na blogu vyjde nový článek, dáme vám vědět.