(anotace workshopu na tarotové konferenci 2012)

Přesto, že původ a vznik tarotu je fakticky neznámý, je docela možné, že všechna bouřlivá staletí přežil nejen díky své moudrosti a hloubce, ale i své karetní podobě. Byla doba, kdy se s ním hrály společenské hry a kdy se jím možná lidé dobře bavili.

A na tuto tradici bych ráda navázala tím, že vám představím několik tarotových her a cvičení, která vám pomohou nahlédnout na svůj život hravě a zábavně a přinesou vám poznání a sebepoznání příjemnou formou sdílení a hrou s ostatními.

Anna Bechná žije a vykládá v Plzni. O karty a tarot se zajímá už 12 let. Vykládat se naučila sama a svoje kurzy tarotu vede v souladu s přesvědčením, že to tak může udělat každý. Vyvinula si vlastní intuitivně- terapeutický způsob výkladu, který jí umožňuje pracovat s tarotem trochu jinak než jiní kartáři. Zajímá se o psychologii, numerologii a výklad snů. V poslední době objevuje také kyvadlo, hledání geopatogenních zón a svět run. Při výkladu se zaměřuje na osobní poznání, naznačení směru cesty a pochopení životních souvislostí.

JE LIBO TAROT DO E-MAILU?

Jakmile na blogu vyjde nový článek, dáme vám vědět.