Anotace workshopu na Tarotové konferenci 2018

Každý má v sobě skrytou vnitřní sílu, stačí ji objevit, přijmou a používat…… Řekneme si, vždyť stačí rozložit karty nebo zajít k astrologovi, který ji vyčte z horoskopu. Ale je to opravdu tak jednoduché? Co když nám každý řekne něco jiného? A přitom mají oba pravdu, jen se každý dívá z jiného úhlu …….

Pojďme ji společně hledat a pomocí karet si sestavit horoskop.

Nataša Králová

Je to již něco přes 20 let, co ke mně přišly tarotové karty a už u mne zůstaly, začaly mi vyprávět příběhy a já se jich začala na ledacos ptát. Už jako malá jsem si hrála s kartami (tehdy to ještě nebyly tarotové), které jsem doma u rodičů našla, a sestavovala si z nich příběhy. Mluvit s kartami mne nikdo neučil, šlo to samo. Až později se mi dostalo do rukou i několik knih o Tarotu, ve kterých ráda listuji.

Přibližně ve stejnou dobu  jsem se začala zajímat i o astrologii, postupně jsem absolvovala tři naše nejznámější astrologické školy. Před 6 lety jsem začala sama pořádat kurzy astrologie „Astrologie na lopatě“. Baví mne výklad horoskopu doplňovat výkladem tarotových karet a stále pozorovat, jak vše souvisí se vším.

JE LIBO TAROT DO E-MAILU?

Jakmile na blogu vyjde nový článek, dáme vám vědět.