Anotace debaty na Tarotové konferenci 2016.

Poté, co bylo stále těžší rozšiřovat svou tarotovou sbírku o nové sady, protože jsem už většinu měla, rozhodla jsem se vytvořit vlastní. O tom, jak taková sada vzniká, co ten vznik doprovází, a jak se postupně vyvíjí v našich českých podmínkách, bude beseda s českými tvůrci tarotu: Monikou a Katkou Špilarovými a Evou Francovou. Už teď si můžete připravit zajímavé dotazy, na které rády odpovíme.

Eva Francová je výtvarnice a autorka dvou kuchařských knih. Žije v malé vesničce v Podkrkonoší a kromě vaření a tarotu ji zajímá i mytologie, práva zvířat a především rostliny a jejich tajemství.

Monika Špilarová je autorka karet, další hrdá beranka a dentální hygienička, která objevila sílu a pomoc nejen v tarotu, i energetických systémech, např. v kraniosakrální terapii a regresi. V minulosti hledá příčiny současných překážek a pomáhá je překonávat.

Katka Špilarová je autorka karet, moudrá kozorožka a studentka architektury, objevila kouzlo tarotu a jiných duchovních směrů, které jí obohacují život. Historie jí dává odpovědi i pro současné otázky.

Moderuje Anna Bechná, autorka textové části Tarotu starých pověstí českých.

Katka špilarovámonika špilarová

 

JE LIBO TAROT DO E-MAILU?

Jakmile na blogu vyjde nový článek, dáme vám vědět.