Anotace příspěvku na Tarotové konferenci 2013

Jelikož karta Císařovna, coby patronka letošní konference, značí mimo jiné i mateřství, nebo-li téma „matka a dítě„, ráda bych se s Vámi podělila o své tarotové zkušenosti v této oblasti.

V mém příspěvku se dozvíte, o čem je projekt Tarotek, co se dělo v Kruhu maminek a miminek v Divadle Kampa a v praxi Vám předvedu způsoby, jak lze skrze Tarot zkvalitnit rodinné vztahy vzájemným hravým vykládáním karet.

To, že malé děti mají v sobě přirozenou magii, je věc všeobecně známá. Proto mne už několik let propojení dětí a Tarotu velmi láká.

Vytvořila jsem dětské karty a Tarotka – postavičku dobrodružného kluka, který putuje nadšeně a neohroženě svým životem a poznává jeho dary, radosti a výzvy. Tarotek, coby Poutník, v podstatě kráčí cestou velkých arkán za tajemstvím života a konfrontuje se s tématy jednotlivých karet.

A tento malý Poutník se už teď těší na setkání s Vámi. A já též!

 
Helena Kuželová
 
před deseti lety absolvovala tarotový seminář, který od základů změnil její život. Od té doby má potřebu a touhu šířit krásu a moudrost tohoto mystéria dál. Věnuje  se proto tarotovému poradenství a předávání svých zkušeností ve vlastní tarotové škole. Najdete ji i na Facebooku.

 

JE LIBO TAROT DO E-MAILU?

Jakmile na blogu vyjde nový článek, dáme vám vědět.