Kontakty:

Praha

731 532 538

 natakral@seznam.cz

www.natasakralova.cz

Přístup:

Je to již něco přes 20 let, co ke mně přišly Tarotové karty a už u mne zůstaly, začaly mi vyprávět příběhy a já se jich začala na ledacos ptát. Už jako malá jsem si hrála s kartami (tehdy to ještě nebyly tarotové), které jsem doma u rodičů našla, a sestavovala si z nich příběhy. Mluvit s kartami mne nikdo neučil, šlo to samo. Až později se mi dostalo do rukou i několik knih o Tarotu, ve kterých ráda listuji.

Přibližně ve stejnou dobu  jsem se začala zajímat i o astrologii, postupně jsem absolvovala tři naše nejznámější astrologické školy. Od roku 2012 sama pořádám kurzy astrologie „Astrologie na lopatě“. Baví mne výklad horoskopu doplňovat výkladem tarotových karet a pozorovat, jak vše souvisí se vším. Ráda se o své poznatky dělím s ostatními.

Nabízím jak výklad horoskopu doplněný výkladem karet, tak samotný výklad karet. Dávám přednost osobní konzultaci, mimořádně je možný i výklad po telefonu.

Běžná konzultace trvá přibližně hodinu, probíhá ve všední den ve večerních hodinách v Praze na Žižkově a vyjde na 1 000 Kč. Je nutné se předem objednat.