Kontakty:

Louny

776 192 293

silentjosef@centrum.cz

Přístup:

S Tarotem jsem přišel do styku poprvé v roce 2012, kdy už jsem nevěděl, kudy dál. Byl jsem už 9 měsíců bez práce, neboť se propouštělo, nastal krach manželství, sotva jsem práci sehnal, tak mi nevypláceli mzdu a já nebyl tak schopen splácet hypotéku, dostal se do dluhů a následně do osobního bankrotu. Nic se mi nedařilo a čím víc jsem se snažil, tím to bylo horší.

Díky jedné známé, která chodila občas na výklad karet, že díky tarotu prohlédla a zjistila, že Tarot je úžasným nástrojem sebepoznání, vhledu a poznání vlivů, které si ani sami neuvědomujeme.

Moc jsem tomu nevěřil, ale z nějaké zvědavosti “co když na tom něco je“ jsem si koupil tarotovou sadu Tarot magie druidů.

Začal jsem si doma vykládat karty dle obrazců v přiložené knize a zjistil, že opravdu známá měla pravdu. Naučil jsem se díky kartám pozitivně myslet a být k sobě upřímný. Zjistil jsem, že si za mnohé můžeme sami a že existuje řešení, jak se se složitou situaci „poprat“. Pochopil jsem díky kartám, že mi karty ukazují zrcadlo sebe sama a naučil jsem se tak změnit sám sebe.

Později jsem si v čarodějnickém obchodě v Praze koupil tarotovou sadu Tarot snů, která mi vyhovuje nejlépe a chtěl být užitečný taky ostatním. Věděl jsem, že jsem rozhodně nebyl sám, kdo se potýká s různými životními obtížemi a tak jsem chtěl pomáhat nejen sobě ve svém zdokonalování a sebepoznávání, ale také druhým.

Nejprve jsem vykládal své sestře, poté rodině, následně kamarádům, známým, kolegům.

Byl jsem rád a jsem rád stále, když mi řeknou : „ Pepo, tvé výklady mi byly přínosem, pomohlo mi to“.

A tak jsem jednou při brouzdání internetem a hledání různých zkušeností jiných kartářů narazil na stránku paní Čevelové, paní Bechné a následně na stránku Tarotové asociace.

Po přečtení etického kodexu a prohlédnutí stránek jako takových a skvělého blogu, jenž mi je velkým přínosem, jsem se rozhodl stát se členem Tarotové asociace.

Působím v Lounech. Výkladu karet se věnuji čtyři roky.

Díky tarotu jsem poznal, že každá situace má řešení a naučil se být k sobě upřímný. K tarotu přistupuji intuitivně a tak, že je nám pomocníkem, rádcem a nástrojem vhledu. Nikoliv věštcem budoucnosti.

Nabízím výklady karet osobně i na dálku přes mail, nebo skype.

Moto: Kdybychom nepoznali trápení, nevěděli bychom, jak krásné je býti šťastní.