Příspěvek na Tarotové konferenci 2024

Jedno moudré rčení říká:  „Nezáleží na tom co děláš, ale jak to děláš.” A tak je to i s provazy a důtkami. V minulosti se tyto nástroje používaly k mučení, ale dnes už se jimi dá léčit. V povídání zazní zajímavosti z historie japonského umění Shibari a proběhne i ukázka bondáže. Provaz je nástrojem. Jaký mu dáš význam a kontext, to už je na tobě. Můžeš s ním někoho znehybnit, zostudit, pověsit. Můžeš dosytit a opečovat raná dětská témata, prolomit strach z odevzdání, či zasít semínko pocitu hlubokého bezpečí. O tom všem si budeme povídat. Budu také reagovat na vaše otázky okolo Shibari a BDSM.

Lektorka Bára Vodová se věnuje tantrickému učení a BDSM v terapii. Na cestě Tantry ji provází mistři Oshovy linie a samotná filosofie tohoto výrazného učitele. Ve svých 25 letech se poprvé setkala s teorií temného Erosu a později ho integrovala do své masážní praxe a práce s tělem a energií.

Říká o sobě: ,Baví mě šokovat lidi, bořit tabu a bavit se o intimních tématech a lidských touhách. Baví mě lidem otevírat obzory a ukazovat nový rozměr prožitku.”

Www.baravodova.cz

JE LIBO TAROT DO E-MAILU?

Jakmile na blogu vyjde nový článek, dáme vám vědět.