Anotace příspěvku na Tarotové konferenci 2013
Notoricky známý příběh vypráví o vězni, který byl roky zavřený ve své cele s balíčkem tarotových karet. A naučil se všechnu moudrost světa. Jedním z aspektů Císařovny je i hojnost, prosperita a bohatství. Takže se nabízí otázka  – mohou nás tarotové karty něco naučit i o světě byznysu a podnikání? Já si myslím, že mohou. A alespoň v mém případě už to docela dlouho dělají. 

Možná právě řešíte, jak se výkladem tarotových karet nebo kurzy tarotu uživit. A nebo chcete karty používat k vylepšení a prohloubení vaší poradenské, lektorské, koučovací či jiné praxe.

V obou případech máte po ruce mocný nástroj, totiž karty samotné. Společně se podíváme na zprávy, které nám karty mohou poskytnout o práci a podnikání, a vyzkoušíme některé techniky a nástroje.

Madla Čevelová je marketingová čarodějnice, poradkyně a lektorka, autorka e-knihy Marketing bez reklamy. Podnikatelům a malým firmám pomáhá získat více zákazníků, zlepšit obchodní výsledky, najít si místo na trhu, a především nacházet v práci smysl a radost. Nabízí tarot koučink a s tarotovými kartami pracuje i v rámci školení.

JE LIBO TAROT DO E-MAILU?

Jakmile na blogu vyjde nový článek, dáme vám vědět.