Workshop na Tarotové konferenci 2015

Jistě se vám stalo, že jste v kartách viděli, co jste vidět nechtěli. Karty poukázaly na něco, co opravdu není žádoucí. Co dělat v tuto chvíli? Jak si poradit se svými pocity? Proč se to stalo? Jak to změnit?

Karta Velekněz nás vrací k sobě. I cestu ke změně je třeba hledat v sobě. Ano, karty říkají, že mě opustí manžel nebo že přijdu o peníze. Proč? Jak se cítím, při té představě? Je tam strach? Je tam hněv? Bezmoc? Odkud se berou tyto pocity? Co s nimi?

Ráda bych vám představila kineziologii. Stejně jako Tarot, i kineziologie má pověst šarlatánství, byť se jedná o poměrně exaktní metodu práce sama se sebou.

Představím vám nástroje metody, které můžete použít v každodenním životě k uvolnění momentálního stresu. Na příkladu vytažené karty na téma tady a teď vám předvedu, jakým způsobem je možné zapojit karty do terapeutické práce a naopak, jakým způsobem může klient dále pracovat s výkladem.

Jana Lavičková

Vystudovala jsem překladatelství a tlumočnictví a v oboru řadu let pracuji. Ke zvládnutí cizího jazyka člověk podle mého názoru potřebuje zdravou kombinaci logiky a racionality a intuice a kreativity. Stejné vyžaduje i kineziologie – je třeba mít solidní znalosti a pak se nechat vést intuicí a pocity.  Takto přistupuji i k tarotu, většinu kroků konzultuji s kartami, ovšem krok udělám teprve ve chvíli, kdy souhlasí rozum i karty. Při práci s lidmi je mým cílem proniknout k podstatě problému, například s využitím karet, a nalézt východisko, s nímž nebude mít problém ani klientova racionální stránka.

JE LIBO TAROT DO E-MAILU?

Jakmile na blogu vyjde nový článek, dáme vám vědět.