Do tarotové konference zbývá

10. Tarotová konference: Poustevník

Tarotová konference je série workshopů a přednášek o tarotových kartách a jejich výkladu. Příspěvky jsou koncipované tak, aby bavily jak začátečníky, tak pokročilé tarotáře. Koná se vždy první srpnový víkend. V pořadí 10. ročník pod patronací karty Poustevník se uskuteční 3. a 4. 8. 2019 v centru Radovánek v Plzni.

Chci vědět víc

Tarot nás baví. Sdružujeme lidi, kteří to mají stejně.

Tarotové karty vnímáme primárně jako nástroj uvědomění a sebepoznání, ne věštění. Jelikož máme svobodnou vůli, budoucnost podle nás není pevně daná. Záleží, co s ní dokážeme udělat my sami.

Karty nám pomáhají určit směr. Ověřit si, že jdeme správně. Nebo nám nastavit zrcadlo, když si šlapeme po štěstí a naplno nevyužíváme svých talentů. Ctíme etiku výkladu i právo na vlastní rozhodnutí a nepodporujeme závislost klientů na vykladačích.

Sdružujeme zejména profesionály, kteří s kartami pracují. Šíříme osvětu o tarotových kartách. Provozujeme přehledný katalog našich členů. Prosazujeme etický kodex. Pořádáme tarotovou konferenci a další akce pro kartáře i pro širokou veřejnost.

Vykládáte tarotové karty? Staňte se členem asociace.

Poslední články z bloguNávody na výklad, hry a cvičení, nové tarotové sady, kartolokace, články o kartářském řemesle a mnoho dalšího.